maagzuur na ablatie | Vraag het ons

Terug

Vraag het ons

16:45 19/08/2015

maagzuur na ablatie

Ik heb na 2 ablaties en 1 mini maze operatie enorm veel last van maagzuur.Kan dit komen door het slokdarmonderzoek wat nodig is voor de operatie en hebben meer mensen hier na de operatie last van en wat is hier eventueel aan te doen wat het is geen pretje.

Vr.groeten,

Fred Bakker

0
7

Je moet Inloggen om te reageren

Cassandra Hoorn

Beste Fred,

Aangezien u de operatie en ablaties al achter de rug heeft, ga ik ervanuit dat de slokdarmecho (TEE) al wat langer geleden is. U kunt irritatie rondom de slokdarm ervaren in de eerste dagen na dit onderzoek, wat tevens kan aanvoelen als brandend maagzuur. Enkele dagen na het onderzoek zou dit in principe over moeten zijn.

Sommige patiënten hebben wel maagklachten bij bepaalde (combinaties van) medicijnen. Mogelijk zou dit bij u ook het geval kunnen zijn? Gebruikt u een maagbeschermer? Neemt u uw medicatie op nuchtere maag in? Dit zijn zaken die dit kunnen beïnvloeden.

Ik ben benieuwd of dit bij u ook het geval is.

17:04 19/08/2015

Fred Bakker

Hallo cassandra,
Dank voor je antwoord.
Mijn laatste ablatie was maart 2014 viel niet mee maar prima gelukt,ben helemaal medicijnvrij .ik dacht dat het teveel aan maagzuur door het slokdarmonderzoek kwam misschien.als ik een glas water drink begint het al,tot misselijk aan toe.
Vr.groeten,
Fred

19:18 19/08/2015

Cassandra Hoorn

Lijkt me prettig dat de procedures uiteindelijk succesvol waren en u nu zonder medicatie verder kunt.

Misschien verstandig om toch eens bij uw huisarts langs te gaan om verder uit te zoeken waar uw maagklachten vandaan komen, want de oorzaak ligt dus niet bij het slokdarmonderzoek.

Veel succes!

15:46 20/08/2015

Inge Takken

Hallo,
Binnen een jaar heb ik twee maal een ablatiebehandeling moeten ondergaan. Twee maal heb ik een nabloeding in mijn been gehad, wat erg pijnlijk is. Nu zit er naast de wondjes nog een hematoom ter grote van een peer, die nog steeds niet slinkt. Lastig met lopen en fietsen, wat ik ook nog langzaam aan het opbouwen ben. De tweede ablatie is nu vier weken geleden.

Ik ben na de behandeling op andere bloedverdunners overgegaan. Eliquis/Apixaban 5 mgr twee maal daags. Ook ik heb erg veel last van mijn maag, Brandend maagzuur, weinig eetlust. Van de huisarts moest ik de maagbeschermers maar twee maal daags gaan gebruiken een week lang, maar eigenlijk helpt het niet zo.

Kan iemand mij vertellen of dit aan de bloedverdunners kan liggen of inderdaad aan het feit dat je slokdarm geírriteerd is?

21:55 20/08/2015

Inge Takken

Hallo,
Binnen een jaar heb ik twee maal een ablatiebehandeling moeten ondergaan. Twee maal heb ik een nabloeding in mijn been gehad, wat erg pijnlijk is. Nu zit er naast de wondjes nog een hematoom ter grote van een peer, die nog steeds niet slinkt. Lastig met lopen en fietsen, wat ik ook nog langzaam aan het opbouwen ben. De tweede ablatie is nu vier weken geleden.

Ik ben na de behandeling op andere bloedverdunners overgegaan. Eliquis/Apixaban 5 mgr twee maal daags. Ook ik heb erg veel last van mijn maag, Brandend maagzuur, weinig eetlust. Van de huisarts moest ik de maagbeschermers maar twee maal daags gaan gebruiken een week lang, maar eigenlijk helpt het niet zo.

Kan iemand mij vertellen of dit aan de bloedverdunners kan liggen of inderdaad aan het feit dat je slokdarm geírriteerd is?

21:55 20/08/2015

  • meer