Slapeloosheid | Vraag het ons

Terug

Vraag het ons

20:35 15/10/2015

Slapeloosheid

Ik gebruikte een twee maanden terug valsartanhydrochloorthiazide. Waarschijnlijk heb ik daardoor tinnitus gekregen en kort daarop volgde slapeloosheid.Nu gebruik ik de valsartanhydrochloorthiazide niet meer maar de tinnitus en slapeloosheid zijn gebleven.Alleen slaapmiddelen kunnen mij helpen om in slaap te vallen.Maar omdat ik dat niet de oplossing vind wil ik nu mijn heil zoeken bij een slaapkliniek.

Kan de valsartanhydrochloorthiazide de oorzaak zijn van mijn probleem? 

Ter verduidelijking ik heb al 2 bypassoperaties achter de rug en voel mij verder fit.

 

 

0
1

Je moet Inloggen om te reageren

Guus Brueren

Geachte heer/Mevrouw,

Zowel valsartan als HCT hebben niet als bijwerking tinnitus. Zou het een coincidentie kunnen zijn. Tinnitus is een lastig ziektebeeld, met verlei mogelijke oorzaken.

11:05 16/10/2015