Duizelig en piepende toon in mijn oren | Vraag het ons

Terug

Vraag het ons

10:01 31/03/2016

Duizelig en piepende toon in mijn oren

Beste iedereen, Bijna 3 weken geleden heb ik een hartinfarct gehad. Sindsdien ben ik duizelig en heb ik een piepende toon in mijn oren. Medicatie, captopril is verlaagd naar 2 keer per dag 6.25 door lage bloeddruk. Heeft iemand enig idee waardoor de duizelingen en pieptonen komen en hoe ik hiets vanaf kan komen? Alvast bedankt. Met vriendelijke groet, Helena de Vries
0
1

Je moet Inloggen om te reageren

Pim Tonino

Ik kan me voorstellen dat dergelijke klachten erg vervelend zijn.
De vraag is natuurlijk wat de oorzaak van uw klachten is:

-Betreft het een bijwerking van de medicatie? Logischerwijs zou je dat uit kunnen zoeken door 1 voor 1 de medicatie tijdelijk te stoppen, maar dat is niet altijd mogelijk en soms zelfs gevaarlijk. Dus dat is iets wat u samen met uw arts moet bespreken.
-Heeft het te maken met het hartinfarct zelf? Dat denk ik niet.
-Is er misschien een andere oorzaak? Soms kunnen dergelijke klachten optreden bij een niet goed functionerend evenwichtsorgaan. Om dat uit te sluiten is een bezoek aan de huisarts en eventueel verwijzing KNO-arts aan te raden.

Succes!

09:13 01/04/2016