hartkramp | Vraag het ons

Terug

Vraag het ons

12:19 17/10/2016

hartkramp

hallo, ik wil het toch es vragen........ik ben 64jr en ik heb sinds anderhalf jaar een ICD omdat ik hart ritmestoornis heb en boezemfibrileren. Kan een TBCkuur gevolgen hebben voor mijn hart???? Ik heb nl actieve gesloten TBC en ben met een zware kuur bezig die zeker een half jaar zal duren. Ik gebruik pyrazinamide (afgebouwd) rifinah en myambutol hiervoor. Nu gebeurt het de laatste tijd geregeld dat ik plotseling zware kramp in mijn hart krijg en dan trekt de pijn via mijn schouder door mijn linkerarm en die pijn is bijna niet uit te houden! En dan opeens na verloop van een paar minuten zakt het af. Ik mag vd cardioloog zn extra propranolol (10mg) nemen en dat helpt wel voor even, maar het gebeurt me te vaak, soms een paar keer per dag. Is het verstandig om direkt een afspraak te maken bij de cardioloog?

0
1

Je moet Inloggen om te reageren

Lukas Dekker

Uw klachten kan ik zo op afstand niet goed interpreteren. Los van de gedachte of uw klachten nou wel of niet met uw TBC-medicijnen te maken hebben, stel ik voor dat als u het niet vertrouwt, u contact opneemt met uw behandelend cardioloog.
Ik hoop dat u begrijpt dat ik zo op afstand, en met zo beperkte gegevens niet de verantwoordelijkheid kan nemen om te zeggen of het veilig is.
Onze website is dan ook niet bedoeld voor dergelijke acute vragen. het gaat hier vooral over het uitwisselen van ervaringen en over informeren.

13:45 17/10/2016