Verlaagde weerstand, uitslag en koortsblaren door Ramipiril ? | Vraag het ons

Terug

Vraag het ons

11:09 06/01/2017

Verlaagde weerstand, uitslag en koortsblaren door Ramipiril ?

Sinds een 2-tal maanden neem ik Ramipiril, 5mg/dag. (naast Emconcor en Marcoumar voor een mechanische mitralis klep). Nu valt het me op dat ik sneller ziek word en er veel moeilijker af lijk te raken (verkoudheid) ondanks een antibiotica kuur, ook heb ik nu meer last van koortsblaren (zelfs 1 boven mijn oog, nooit gehad daar, enkel op de mond) en uitslag in het gezicht. Deze klachten lijken te zijn begonnnen sinds het gebruik van Ramipiril, kan dit de oorzaak zijn of moet ik het ergens anders gaan zoeken ?

Mvg.

0
3

Je moet Inloggen om te reageren

Hans Post

Het is erg onwaarschijnlijk dat dit door de ramipril veroorzaakt wordt. Ik denk dat u het slachtoffer bent van één of meer van de rondwarende virussen deze winter. Ramipril maakt u niet gevoeliger voor virusinfecties. Sterkte!

14:18 06/01/2017

Johan Sanca Caenen

Bedankt voor de snelle reactie ! Doch zei m'n huisdokter per direct te stoppen met Rampiril en kijken of de koortsblaren en uitslag zo weggaan…

Grt.

16:08 06/01/2017

Johan Sanca Caenen

Updat, het is verdwenen na met de Ramipiril te stoppen

15:54 08/06/2017