Naar van medicatie | Forum

Terug

Forum

16:19 19/04/2017

Naar van medicatie

Goedemiddag. Ik heb een hartstilstand gehad na een hartritmestoornis. Een vt. Dit komt doordat klein litteken verstoringen kan geven. Heb daardoor een icd gekregen en preventief metoprolol en ... pril en vastine en bloed verdunner. Mri gaf een goed hart weer waar ik volgens mijn cardioloog de marathon mee kan lopen. Helaas word ik steeds naarder ondanks mijn uur per dag lopen. Heb een hartslag van soms 39 en dan bij fietsen niet hoger dan 84. Al mijn waardes zijn goed. Maar ben heel naar vande metoprolol. Sinds medicatie hartoverslagen en maag problemen duizelig en naar worden en slecht slapen. Ik zit eigenlijk met mijn handen in het haar want kom zo niet verder. Rook niet heb geen overgewicht en eigenlijk niets wat mij tegenhoudt om ervoor te gaan. Wat kan ik het beste doen?
0
1

Je moet Inloggen om te reageren

Feetje

Medicijnen zorgen voor tekorten aan diverse voedingsstoffen. Bètablokkers zorgen voor tekorten aan onder andere Q10, vitamine B en zink. Ook remmen ze de aanmaak van melatonine.
ACEremmers zorgen voor tekorten aan mineralen als zink, natrium en kalium. Daarbij zorgen ze voor een verminderde afbraak van een stofje, bradykinine genaamd.
Statines zorgen voor tekorten aan Q10, de vetoplosbare vitaminen en vitamine B12, ijzer en omega 3.
Bij bloedverdunners zou ik het niet weten. Al met al kan dit soort factoren zorgen voor allerlei klachten.
Wat aanvulling van stofjes kan dus zinvol zijn.
Wat je, naast medische hulp, kan doen is zorgen voor een evenwichtig voedingspatroon, met complexe koolhydraten, eiwitten, vetten en vezels bij elk eetmoment. Wat extra stofjes die je hele gezondheid en die van je hart kunnen ondersteunen. Zo hebben veel mensen een tekort aan magnesium en andere stofjes. Bloedonderzoek zegt overigens niet zo veel over tekorten.
Medicatie altijd in overleg met arts.

18:59 27/05/2018