Sinustachycardie na PVI behandeling | Forum

Terug

Forum

07:52 14/06/2017

Sinustachycardie na PVI behandeling

op 10 mei heb ik een PVI ondergaan. Voor deze behandeling gebruikte ik 2 x 80 mg Sotalol ivm boezenfibrileren. Toen ondanksbSotalil toch AF. Toen ook veel klachten van de Sotalol en een polsslag van 47 in rust, ook hier veel klachten van. Direct na de PVI EEN SINUSTACHYCARDIE. Ondanks 3 x 80 mg Sotalol. Ik heb last van een bonkende hartslag met name met het gaan slapen en ben snel moe bij inspanning. HeeL even werd de frequentie iets lager op de ophoging van de Sotalol maar daarna weer hoger. Mijn hartslag in rust is nu 90 of hoger! 90 is hij als ik slaap, als ik rustig Lig is hij 100. Kun je wennen aan Sotalol? Wordt dit ritme vanzelf weer lager? Ik weet dat pas na drie maanden het resultaat te zien is van de pvi, maar had verwacht dat de hoge hartfrequentie weer genormaliseerd was. Heb in begin wel idee gehad dat af starte maar niet doirvzette. Dat heb ik nu niet meer. Voor bisoprolol of metropolol ben ik allergisch.

Graag advies

0
0

Je moet Inloggen om te reageren