last van maag na stents | Vraag het ons

Terug

Vraag het ons

19:06 24/07/2017

last van maag na stents

goede avond herkent iemand dit vraagje 

ik heb een paar weken geleden 

een hartkatheterisatie gehad 

nu heb ik daarna veel last van maagpijn en maagzuur wat kan ik daar aan doen   ik heb er een paar keer voor in het ziekenhuis gelegen omdat het op hartklachten lijkt groeten alie 

0
3

Je moet Inloggen om te reageren

Hans Post

Beste Alie, een oorzakelijk verband tussen een hartcatheterisatie en maagzuur of -pijn is er niet. Wat een mogelijkheid kan zijn is dat de maagklachten verband houden met de medicijnen die je (sindsdien?) misschien gebruikt. Vooral de vaak voorgeschreven ‘bloedverdunner’ acetylsalicylzuur / aspirine kan dergelijke klachten geven, maar ook andere medicijnen kunnen deze bijwerking hebben. Praat eens met de huisarts of de cardioloog over de mogelijke relatie tussen je medicijnen en je klachten. Er is altijd iets tegen te doen.

10:37 25/07/2017

Alie de Sterke

dank je hans ik heb een poosje ascal gebruikt dat moest na 4 weken mee stoppen ,ik heb ook al jaren acenocaumarol en nu moet ik een jaar lang ook nog clopidogrel gebruiken en inderdaad ik heb er nog meer bij gehad dus ik heb nexium en maalox maar dat helpt niet wat een ellende ,zou het ook nog spanningen zijn mijn man is al drie weken in het ziekenhuis en zorghotel ,na een val hij was duizelig waarschijnlijk omdat ik zo vaak wat heb ,dat kon hij even niet aan maar ik maak mij ook zorgen dus dat komt dubbel op groetjes

19:50 25/07/2017

Alie de Sterke

hallo ik gebruikt ook amiodaron
dus dat geeft waarschijnlijk ook klachten las ik hier
de pijn op mijn borst is volgens de huisartsen afkomstig van
de syndroom van tietze ik heb daar jaren geen last meer van gehad
zelf denk dat het de stents zijn ,wat kan ik hier aan doen groeten alie

12:52 29/07/2017