vraag | Vraag het ons

Terug

Vraag het ons

12:06 11/02/2018

vraag

goedemorgen allemaal 

zoals jullie weten ben ik in juni gecatheteriseert em twee stents  sinds die tijd heb ik veel medicatie ,die mij maag problemen geven ,ik gebruikt maalox en pantoprazol ,nu moet ik sinds vorige zondag stoppen met pantoprazol ,want ik krijg over een week een nucleaire maag onderzoek ,nu nog meer last van mijn maag ,en een naar gevoel op mijn borst maak mij ongerust ,denkt iedere keer dat het mijn hart is kan dit van de maag en slokdarm komen ,ik heb gastritis door de medicatie ,is iemand hier bekend mee  groeten alie 

0
2

Je moet Inloggen om te reageren

Maria Van Eijck

Hallo.

U beschrijft hele herkenbare klachten. Het is vaak de vraag. Komen de klachten van mijn hart. Komen de klachten van mijn maag. Ik weet in de praktijk dat u zeker niet de enige bent. Veel sterkte met het onderzoek. En hopelijk krijgt u hier vele reacties.

11:45 13/02/2018

johannaxx

Hoi Alie,
Kan het zijn dat je maagklachten komen van de amiodaron?
Begrijp dat dit het enige midel is dat het boezemfibrilleren tegenhoudt, maar met zulke klachten, elke dag,de hele dag door is toch ook niet te doen?
En kan je geen ablatie krijgen?

13:15 14/02/2018