Gestopt met medicatie | Vraag het ons

Terug

Vraag het ons

17:26 04/07/2018

Gestopt met medicatie

Ik ben nu reeds 6 weken gestopt met alle hartmedicatie (apocard retard en lodixal). Dit om te testen wat er zou gebeuren, in aanloop naar een(eventuele) nieuwe ablatie in augustus. Uiteraard op advies van de cardioloog.  
Nu heb ik nog steeds geen ritmestoornis (ventrikeltachycardie) gehad. Wel heb ik, zoals altijd (ook met medicatie) erg veel last van extrasystolen en voel me dan licht in het hoofd worden + krijg hoofdpijn.  
Is het mogelijk dat de ritmestoornis er niet meer is???

Als ik de runners terug voel, moet ik terug starten met de medicatie.  Maar hoe snel werk die dan?  Ik vertrek zaterdag namelijk op vakantie en wil met een gerust gevoel vertekken.  

(cardioloog heel de dag gebeld, maar niet bereikbaar)

 

Bedankt! 

0
1

Je moet Inloggen om te reageren

Lukas Dekker

Het is erg vervelend voor u dat u uw cardioloog niet kunt bereiken, want alleen deze kan u uw antwoord geven.
Op afstand kan ik niet weten wat er met uw hart is, en hoe vervelend ook voor u, ik kan uw vraag dus niet beantwoorden. Ik mis te veel informatie.
Als de medicijnen voorheen goed werkten, en als u naar een land gaat waar de gezondheidszorg niet goed is, dan kunt u overwegen om tijdelijk weer uw medicijnen in te nemen.
In ieder geval prettige vakantie.

18:21 04/07/2018