Reis | Vraag het ons

Terug

Vraag het ons

10:29 09/10/2018

Reis

Hallo,

Afgelopen donderdag is bij mijn man een verhoogde hartslag geconstateerd....110 p/m in rust. De betablokkers die hij heeft gekregen slaan niet aan. Ook heeft hij bloedverdunners gekregen. Hij moet over 1 1/2 week bij de cardioloog komen. Nu gaan we over 5 1/2 week naar Nieuw Zeeland. We hebben daar een onrustig gevoel over en denken de reis te annuleren. Waar doen we goed aan?

0
1

Je moet Inloggen om te reageren

Francine Steerneman

Ik kan me voorstellen dat je onzeker wordt als er zo kort voor een geweldige maar ook verre reis een lichamelijk ongemak ontstaat.
Omdat er ook gestart is met bloedverdunners verwacht ik dat er mogelijk sprake is van een ritmestoornis zoals bv boezemfibrilleren. Dit is een vervelende maar geen gevaarlijke ritmestoornis. Omdat u toch over anderhalve week en dus lang genoeg voor de reis bij de cardioloog terug moet komen lijkt het me verstandig om u zorgen daar te bespreken want o.b.v uw verhaal blijft het vanuit hier natuurlijk gissen wat er werkelijk aan de hand is.
Ik hoop voor jullie dat jullie met een gerust hart heerlijk kunnen gaan genieten in Nieuw Zeeland

10:39 09/10/2018