onverklaarbare stijging bloeddruk na dotteren / Valsartan verviervoudigd | Vraag het ons

Terug

Vraag het ons

23:10 22/11/2018

onverklaarbare stijging bloeddruk na dotteren / Valsartan verviervoudigd

In 2006 heb ik een hartinfarct gehad en ben ik gedotterd. Vorig jaar ben ik wederom gedotterd en zijn er 2 stents geplaatst. Voor het dotteren gebruikte ik 80 mg Valsartan. Direct na het dotteren steeg de bloeddruk dermate dat de Valsartan verhoogd werd naar 320 mg. Een reden waarom de bloeddruk na het dotteren zo enorm gestegen is is onbekend. Op dit moment begint de hoogte van de Valsartan lichamelijke klachten te veroorzaken waar ik actie op ondernomen heb. Maar een verklaring hoe het kan dat de bloeddruk direct na het dotteren zo enorm gestegen is heeft de cardioloog niet. Op dit moment ben ik door de bijwerkingen niet meer in staat om te werken. Hopelijk kunt u een advies waarmee ik iets kan ondernemen. 

0
3

Je moet Inloggen om te reageren

Maria Van Eijck

Goede dag.
Ik zou met uw cardioloog in overleg gaan of er een ander medicament is wat u kan proberen. Misschien dat deze eerst onderzoek wil laten doen met een bloeddruk registratie. Uw cardioloog is het beste op de hoogte van uw geschiedenis. Sterkte.

05:34 23/11/2018

nberpol

De weg van de mogelijke medicamenten heb ik al doorlopen. Ik zoek naar een antwoord van de mogelijke oorzaak waarom de bloeddruk na het dotteren extreem gestegen is, en waarom er daardoor na ruim 1 jaar nog altijd 320 mg Valsartan nodig

13:58 23/11/2018

nberpol

Heb van u nog altijd geen reactie ontvangen. Met het advies dat u geeft kan ik niets, daar alle medicijnen al geprobeerd zijn. Daarom de vraag aan u “specialistenplatform” hoe het kan dat de bloeddruk na het dotteren zo extreem gestegen is waardoor het nodig is om tot op heden, ruim 1 jaar later, nog altijd de verhoogde medicatie Valsartan gebruikt dient te worden. Zou graag op basis van uw ervaring weten wat een mogelijke oorzaak kan zijn.

23:27 29/11/2018