Ziek anderhalve maand na dotterbehandeling | Vraag het ons

Terug

Vraag het ons

20:53 09/04/2019

Ziek anderhalve maand na dotterbehandeling

Mijn echtgenoot (78) is in februari opgenomen met erge benauwdheidsklachten en twee weken later gedotterd. De eerste dagen thuis gingen goed. Daarna hoesten en hoge koorts waarschijnlijk griep, dat heerste toen. Daarna licht herstel, maar sinds een week of twee verslechtert zo ongeveer alles. De klachten: kortademig en benauwd bij geringe inspanning, tintelende en bevende handen, koorts (s avonds vooral), vocht in voeten, duizelig, vermoeid, gebrek aan eetlust. 

Kan dit te maken hebben met bijwerkingen van de vele medicijnen? 

Of is er iets anders aan de hand? 

 

0
3

Je moet Inloggen om te reageren

Hans Post

Op dit forum kunnen helaas alleen antwoorden op algemene vragen gegeven worden. Wat er precies met uw echtgenoot aan de hand is, moet vastgesteld worden door een arts die hem persoonlijk ziet. Ik adviseer u een afspraak bij zijn dokter te maken.

12:53 10/04/2019

Josetroost

Ik heb 24 maart een hartinfarc gehad ,heb een sten gekregen en medicijnen gekregen pantoprazol 40mg carbasalaatcalcium poeder 100mg prasugrel10mg en vitamine d . Ben al 8weken erg ziek .vreselijk misselijk buikpijn draaierig alsof ik op een schip zit . Heb een week in het ziekenhuis gelegen . Heb nu nog 2 bloedverdunners en vitaminepil en maagbeschermer . Voel me nog niet goed slaap ook niets meer .
Wie kan mij helpen jose

19:43 16/05/2019

Bert025

Hallo Jose,

Ik heb een tijdje geleden ook pantoprazol 20 mg genomen. Na 2 dagen kon ik ook niet meer slapen. Hooguit 2 tot 3 uur per nacht. Weer mee gestopt, maar het duurde bijna een week dat ik weer normaal sliep. Misschien een andere maagbeschermer?

Groeten, Bert

11:08 17/05/2019